Grupa HORSTMANN

Jakość świadcząca o doświadczeniu

 

Dzięki prawie 70-letniemu doświadczeniu firma HORSTMANN posiada wiedzę na najwyższym poziomie w zakresie technologii recyklingu, przenośników przemysłowych, konstrukcji stalowych, serwisu i montażu. Kluczowe technologie obejmują kompletne systemy przenośników i linii technologicznych w zakresie sortowania odpadów.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, know-how oraz wsparciu serwisowemu zwiększają Państwo swoją produktywność i wydajność. Od ponad 30 lat obie firmy, zarówno w Niemczech, jak i w Polsce uzupełniają się doskonale w zakresie doradztwa, planowania, projektowania, produkcji oraz zarządzania projektami. To połączenie gwarantuje pierwszorzędną jakość produktu z przekonującym stosunkiem ceny do wydajności.

HORSTMANN ma ugruntowaną pozycję zarówno jako producent kompletnych systemów transportowych do recyklingu jak i pojedynczych komponentów dla produkowanych instalacji sortowniczych. Obszar działalności obejmuje również przebudowy, rozbudowy instalacji, sterowanie i automatyzację, serwis oraz konstrukcje stalowe.

Nasza oferta usług w zakresie serwisu, części zamiennych i technologii recyklingu jest bardzo szeroka. Zespół serwisowy jest znany na rynku z innowacyjnych pomysłów i wysoce profesjonalnego rozwiązywania problemów. Niezależnie od tego, czy chodzi o systemy transportu, czy recyklingu: technologie i wsparcie serwisowe.

 

Zapraszamy do kontaktu

info@horstmann.pl

+48 67 26 80 100