Przenośnik łańcuchowy akumulacyjny

Typ UNI K

Stoły obrotowe HORSTMANN są używane do kątowego dostarczania transportowanych towarów bez zmiany kierunku ruchu (kierunek wzdłużny w połączeniu z napędzanym przenośnikiem rolkowym RBA lub kierunek poprzeczny w połączeniu z przenośnikiem łańcuchowym KF) palet. Obracając transportowany towar, można zmienić kierunek transportu palet nawet o 270°. Urządzenie jest używane do poziomego transportu palet, skrzynek z siatki drucianej lub ładunków jednostkowych w złożonych systemach, np. w strefach kompletacji zamówień i strefach wstępnego składowania.

Stół obrotowy został zaprojektowany dla całkowitego obciążenia 1200 kg i dla zakresu temperatur od ±0 °C do +45 °C. Możliwe jest jednak również użytkowanie w zakresie głębokiego mrożenia do -35 °C.

Może być wyposażony w przenośnik rolkowy lub przenośnik łańcuchowy.

Rama spawana ze stali o przekroju U ze wspornikami i nóżkami o regulowanej wysokości służy do mocowania podwójnego wieńca obrotowego z łańcuchem obrotowym. Zmontowana jednostka jest przesuwana wokół osi środkowej za pomocą silnika elektrycznego. Umożliwia to kątowe przenoszenie transportowanych towarów do różnych sekcji przenośnika rolkowego. Jednostka jest napędzana motoreduktorem SEW (inne marki są dostępne na życzenie).

Stoły obrotowe mogą być wyposażone w odpowiednią technologię czujników (bariery świetlne, inicjatory itp. wraz ze stabilnymi i regulowanymi uchwytami czujników).

Możliwa jest konstrukcja dla większych ciężarów i specjalnych palet transportowych.

Zainteresowanie? Porozmawiaj z nami!